Poradniki do pobrania

Zmiana wagi a nowy lej

Więcej
2012/07/02 21:15 #1 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Zmiana wagi a nowy lej
Ja mam swoją prawie 3 tygodnie i dopiero od dwóch dni próbuję bez kul chodzić...tylko że mam jeszcze ranę otwartą i bardzo mnie boli przy chodzeniu, ale to kwestia czasu myslę. Mam ostatnio obawy , że trudno będzie mi znalezć dobrą pracę, wiesz nie mam żadnego wykształcenia , więc za biurko nikt mnie nie posadzi ,a do fizycznej to do mało której się będę nadawał. :-/
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/07/02 20:32 #2 przez Grzegorz2407
Grzegorz2407 odpowiedział w temacie: Re: Zmiana wagi a nowy lej
Dobry protetyk nawet za małe pieniądze może stworzyć ekstra protezę, ja znajomemu udowadniając że można chodzić na jego taniej protezie podłączyłem jego prawa nogę (protezę) podłączyłem do mojego leja (ja mam lewa amputowaną) i pokazałem mu że nawet na zwykłej protezie może chodzić nawet na dwóch prawych stopach hehe

Grześ
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/07/02 18:00 #3 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Zmiana wagi a nowy lej
Tak Zgadzam się z Tobą ale na dobrych protetyków mnie nie będzie raczej stać, niestety....
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/07/02 16:24 #4 przez Grzegorz2407
Grzegorz2407 odpowiedział w temacie: Re: Zmiana wagi a nowy lej
kurde co Ty gadasz, że masz przerąbane byś widział co ja robię na co dzień to byś nie uwierzył. Jeżeli zajmą się Tobą tacy dobrzy protetycy jak mną to w ogóle zapomnisz że masz protezę.

Grześ
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/07/02 11:49 #5 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Zmiana wagi a nowy lej
To co piszecie , jest pocieszające... :-) bałem się że ta dziura po operacji to znów jakaś fuszerka tych konowałów ze szpitala...(nie cieszy się on dobrą opinią, nawet będę świadkiem w sprawie przeciwko szpitalowi).Całe szczeście że jest to forum bo od lekarza się nie dowiedziałem nawet połowy tego co przeczytałem tu. :-) Jeszcze pół roku temu jak widziałem człowieka na wózku , to myślałem sobie jak baardzo on ma przerąbane w życiu...a dziś sam mam przerąbane... :-(
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/07/01 22:32 #6 przez Grzegorz2407
Grzegorz2407 odpowiedział w temacie: Re: Zmiana wagi a nowy lej
kolego Piotrku jeżeli jesteś po amputacji dopiero 3 miesiące to ma prawo boleć z czasem to minie zagoi Ci się do końca kikut i dopiero zacznie się bajka. Ja miałem tak ze tez chciałem od razu zacząć naukę chodzenia lecz to nie było najlepszym pomysłem, postanowiłem najpierw poczekać aż kikut się wygoi do końca, wtedy dopiero zacząłem naukę i wszystko sie fajnie potoczyło. Pewnie się teraz wkurzasz na ta protezę na którą wydałeś sporo pieniążków ale uwierz mi wszystko przychodzi z czasem i nie martw się będzie ok, pozdrawiam Grzesiek:)

Grześ
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.311 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art