Poradniki do pobrania

Poznam

Więcej
2012/07/31 12:59 #31 przez justynav
justynav odpowiedział w temacie: Re: Poznam
Bez nogi czy bez ręki też trzeba żyć. Nie da się tego niestety zmienić...
Temat został zablokowany.
  • dsdfan
  • dsdfan Avatar
2012/07/31 12:24 #32 przez dsdfan
dsdfan odpowiedział w temacie: Re: Poznam

Nieźle się ten post rozwinął. Dawno tu nie zaglądałam. Ale z tego co widzę to strasznie pozytywnie, wszyscy szukają dziewczyny bez nogi.

Niektórzy szukają bez ręki ;-)

Tylko nadal nie wiem dlaczego hehehe. Dziwne to trochu.... :P Chyba ktoś ma jakiś dziwny fetysz :P

No niestety, fetysza nie możesz sobie wybrać (nawet nie wiesz jak bardzo by mi to życie ułatwiło gdybym mógł tak sobie zmienić to co mnie kręci). Trzeba z tym żyć.
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/07/19 17:37 #33 przez justynav
justynav odpowiedział w temacie: Re: Poznam
Nieźle się ten post rozwinął. Dawno tu nie zaglądałam. Ale z tego co widzę to strasznie pozytywnie, wszyscy szukają dziewczyny bez nogi. Tylko nadal nie wiem dlaczego hehehe. Dziwne to trochu.... :P Chyba ktoś ma jakiś dziwny fetysz :P Ale nie oceniam, każda osoba jakiś ma :) Ja niestety nie szukam chłopaka :) Ale pozdrawiam was serdecznie. strasznie mnie rozbawił ten post :)
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/06/11 17:59 #34 przez Marti
Marti odpowiedział w temacie: Re: Poznam
ja jestem dość często we Wrocławiu, od października będę tam cały czas, więc jakby co, to bardzo chętnie :) doświadczenie jako takie mam, 9-letnie :)
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/06/02 21:13 #35 przez qbson
qbson odpowiedział w temacie: Re: Poznam
Marta daj znać jak byś była w Warszawie :) chętnie pogadam. (ps. bez podtekstów bo widzę po wcześniejszych wypowiedziach ze ciekawy temat tu ludzie mają. mam dziewczynę więc możesz się czuć bezpieczna :roll: ) 793665450.
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/06/02 20:04 #36 przez Marta
Marta odpowiedział w temacie: Re: Poznam
Czy jest ktoś na tym forum z amputacją udową z okolic Wrocławia? Chętny do pogawędki na żywo o problemach dotyczących chodzenia na protezie i o codzienności, z którą musimy się zmagać? Zdecydowanie taka wymiana doświadczeń jest mi bardzo potrzebna. Proszę pisać najlepiej maila. Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.221 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art