Poradniki do pobrania

lej

Więcej
2011/08/22 13:32 #1 przez astaret
astaret odpowiedział w temacie: lej silikonowy
witam wszystkich chodze na leju silikonowym otto bocka juz dobre 6 lat. Jest to najlepsza alternatywa dla ochrony kikuta, bowiem od czasu stosowania silikonu nie mialem powazniejszych problemow z otarciami , uczuleniami, badz przetokami!!
najlepszym sposobem na przejscie pomiedzy zwykla ponczocha a silikonem jest tymczasowe zastosowanie ponczochy silikonowej!!
jest w miare tania i zapewnia 100 procent wiecej komfortu niz zwykla ponczocha tetrowa.
Dla osob u ktorych moze wystapic reakcja alergiczna mozna zastosowac lej z orto zelu tez fajna sprawa ale nieco drozsza niz silikon koszt leja sylikonowego z pinem na angielskim ebay to 350 do 500 pln gdzie normalnie w zakladach orto to okolo1300 pln !!!! wazne aby znac rozmiar i to wszystko. Odnosnie wytrzymalosci to powiem tak jestem bardzo aktywny zajechalem 2 vari flexy i lej starcza mi na 8 miesiecy i do kosza !!
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/22 13:31 #2 przez astaret
astaret odpowiedział w temacie: lej silikonowy
witam wszystkich chodze na leju silikonowym otto bocka juz dobre 6 lat. Jest to najlepsza alternatywa dla ochrony kikuta, bowiem od czasu stosowania silikonu nie mialem powazniejszych problemow z otarciami , uczuleniami, badz przetokami!!
najlepszym sposobem na przejscie pomiedzy zwykla ponczocha a silikonem jest tymczasowe zastosowanie ponczochy silikonowej!!
jest w miare tania i zapewnia 100 procent wiecej komfortu niz zwykla ponczocha tetrowa.
Dla osob u ktorych moze wystapic reakcja alergiczna mozna zastosowac lej z orto zelu tez fajna sprawa ale nieco drozsza niz silikon koszt leja sylikonowego z pinem na angielskim ebay to 3500 do 500 pln gdzie normalnie w zakladach orto to okolo1300 pln !!!! wazne aby znac rozmiar i to wszystko. Odnosnie wytrzymalosci to powiem tak jestem bardzo aktywny zajechalem 2 vari flexy i lej starcza mi na 8 miesiecy i do kosza !!
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/03/03 09:47 #3 przez samsung2010
samsung2010 odpowiedział w temacie: Re: lej
dzieki wielkie za namiary.....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/03/02 21:29 #4 przez albercik13
albercik13 odpowiedział w temacie: Re: lej
Tak na szybko znalazłem w Szczecinie ale myślę że jest i coś bliżej.
www.protmed.com

jeszcze to - "PPS" S.C. Łukasz Labuda Zenon Labudda

FREEDOM INNOVATIONS STOPY WĘGLOWE ALPS LEJKI SILICONOWE STNG ELEMENTY PROTEZ MODULARNYCH

Branża: Ortopedyczne artykuły

* Gdańsk, ul. Radiowa 2

* tel. 694489870

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/03/02 20:48 #5 przez samsung2010
samsung2010 odpowiedział w temacie: Re: lej
ludzie prosze pomózcie mi bo jestem bezradny i nie moge znalesc zadnej kliniki na pomorzy która by mogla mi pomóc wymienic lej w proteze dzieki z góry.....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/03/02 17:03 #6 przez Renata
Renata odpowiedział w temacie: Re: lej
Witam! Bardzo prosze o informacje mój syn od 1lutego ma stała proteze z lejem silikonowym,podudzia ,czy moze ktoś mi napisac ile czasu sie chodzi w takim leju bo on jest bardzo drogi a protetyk mówił że nawet po 3 miesiacach trzeba wymienic.Tak wogóle niewiem czy nie za wczesnie ma ta proteze stała ajest to proteza Chopart ze stopaVari Evo (Ossur). Bardzo prosze o jakas odpowiedz...Pozdrawiam.....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.381 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art