Poradniki do pobrania

Kolano

Więcej
2009/04/13 18:49 #7 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Re: Kolano
Nataren,
napisalas: „nie mam szans na to zeby dostala C-Leg z kasy chorych”.

Jezeli masz wskazanie lekarskie na kolano elektroniczne (rheo knee, c-leg lub podobne), to kasa chorych nie ma zadnych szans.

Owszem, probuja i wciaz jeszcze znajduja osoby latwowierne, ale w razie konfliktu nie maja szans.

Jezeli temat Cie interesuje moge pisac tu lub na priva.
Pozdrawiam.
m.
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/04/04 10:55 #8 przez nataren
nataren odpowiedział w temacie: Re: Kolano
Kupilam to kolano ,bo nie mam szans na to zeby dostala C-Leg z kasy chorych,,sledzilam dlugo w ebay takie kolana,,i zdezydowalam sie kupic,,ryzyko jest nie wielkie,tzn tak powiedzial mi moj technik ktory robi mi wszystkie protezy,c-leg zadko sie psuje..to jego slowa..kupilam za 2200€,moj technik skrecil mi ja i zaprogramowal,,jestem zadowolona,ale musze sie nauczyc chodzic,chodzenie jest troche inne jak ktos mial normalna proteze.
Wiem,ze jest wielu ktorzy chca c-leg dlatego podalam ten link,to nie moja reklama,chcialam sie podzielic wnioskami.jak modarator bedzie innego zdania to prosze ten post usunac.
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/04/04 06:39 #9 przez Waldek
Waldek odpowiedział w temacie: Re: Kolano
Witam.
Wydaje mi się, że kupowanie na ebay-u tak skomplikowanych elementów jest trochę ryzykowne. Napisz, jeśli możesz, ile kosztowało Cię takie kolano, i czy musiałaś zrobić jakiś serwis, czy coś takiego? Kto składał Ci protezę? Dla mnie to ważne, bo również myślę o takim sposobie pozyskania dobrej protezy. Mój mail: bader1@vp.pl
Pozdrawiam.

Vivaldi
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/04/03 11:55 #10 przez nataren
nataren odpowiedział w temacie: Re: Kolano
wiem,ze to tablica ogloszen..klupilam w ebay C-leg,jestem zadowolona,,dzis zobaczylam to kolano za 150€,jak ktos jest zaineresowany to podaje link
cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&am...me=ADME:B:SS:DE:1123
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/03/05 20:09 #11 przez Tomasz25
Tomasz25 odpowiedział w temacie: Re: Kolano
Jak by ktos był zainteresowany mam do sprzedania kolano TK model 2000 .tzn posiadam proteze z tym kolanem ale cala poroteza raczej sie nikomu nie przyda .proteza była mało uzywana zdiecia moge przesłac na @ cena 4,5 tys
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/02/01 00:28 #12 przez tomek72
tomek72 odpowiedział w temacie: Re: Kolano
Piotrek pytasz o kolano Total Knee?.Przez ponad dwa lata chodziłem na modelu T.K.2100
i powiem szczerze że w połączeniu z dobrą stopą karbonową jest to doskonały zestaw dla aktywnych. Można szybko i długo chodzić, biegać, jazda na rowerze też nie sprawia więkSZego kłopotu.Warunek, aktywny realnie nie wirtualnie!!!.Model Total Knee 2100 jest zrobiony ze stopu tytanowego, posiada trzy regulacje, obsługa jest bardzo prosta. Do tego modelu używałem dwa rodzaje stóp, do chodzenia i tz.łyżwę karbonową do biegania. Pozdrowienia
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.202 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art