Forum

Poradniki do pobrania

JAKA MOŻE BYC CENA PROTEZ WŁASCIWYCH?

Więcej
2011/08/01 08:55 #7 przez bodzio2
bodzio2 odpowiedział w temacie: Re: JAKA MOŻE BYC CENA PROTEZ WŁASCIWYCH?
Dzięki za poradę,nie jest to takie oczywiste jak myslałem-Pozdrawiam :->

Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem...
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/07/12 14:18 #8 przez wlodek
wlodek odpowiedział w temacie: Re: JAKA MOŻE BYC CENA PROTEZ WŁASCIWYCH?
Nie ma czegoś takiego jak proteza właściwa. Masz zapewne na myśli protezę ostateczną/stałą tzn. zrobioną z elementów, których nie będziesz wymieniał po kilku miesiącach. A co do ceny to za 10-15K to nie kupisz dobrej protezy. Bedzie to co najwyżej średnia proteza w której da się chodzić, ale bez rewelacji. Na cenę protezy ma tez wpływ waga pacjenta. Dla producentów elementów protezowych jedną z granicznych wartości jest 75kg. Niektóre elementy mają taką własnie "wytrzymałość" i są z reguły tańsze od tych o wytrzymałości 100 czy 125kg.
A co do ogólnej ceny to taką może ci podać zakład protetyczny. Najlepiej wyceny dokonać w kilku zakładach, żeby mieć porównanie. Ale chyba najważniejsze i nie dotyczy to tylko protez - trzeba mieć rozeznanie w temacie. Dobrze jest poznać ofertę producentów elementów protezy (kolan i stóp), wytypować określone modele i dopiero z tą wiedzą rozmawiać z protetykiem.
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/07/12 13:00 #9 przez bodzio2
bodzio2 stworzył temat: JAKA MOŻE BYC CENA PROTEZ WŁASCIWYCH?
Proszę jesli ktoś z Was orientuje się w cenie protezy własciwej,ponieważ na forum mówi się jedynie o jakims jednym elemencie protezy,o jego ewentualnej cenie ,lecz nic się nie wspomina o całej protezie udowej.Potrzebuję jakies rozeznanie bo wiem że jak się ma kasę to można sobie zafundowac b.dobrą,mi chodzi o koszt od.10.000-15.000 zł.czy będzie można taką kupic,i czy koszt takiej protezy jest po częsci refundowany,jeśli tak to przez kogo i w jakiej wysokosci. POZDRAWIAM :?:

Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem...
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.161 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art