Poradniki do pobrania

Przegub kolanowy 3R60 PRO

Więcej
2011/02/17 02:23 #7 przez tomek72
tomek72 odpowiedział w temacie: Re: Przegub kolanowy 3R60 PRO
Witam, spróbuj kolana Ossur Total Knee® 1900 do tego trzeba dobrać dobrą karbonową stopę LP Ceterus® lub Flex-Foot® Assure. To jest sprzęt dla osób aktywnych, piszę to z własnego doświadczenia. Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/16 19:46 #8 przez Marta-Dzika
Marta-Dzika stworzył temat: Przegub kolanowy 3R60 PRO
Witam!

Mam pytanie czy ktokolwiek z użytkowników ma Przegub kolanowy 3R60 PRO???

Ja jestem użytkownikiem, tego kolana od hmm może 2 lat.
Generalnie mówiąc jest beznadziejne.
Wcisnęli mi je mówiąc, że nadaje się do dużej aktywności i do tego jest komfortowe... (szef firmy Otto Bock tak stwierdził).
Z czego okazało się, że kolano tylko jest komfortowe, ale nie nadaje się do w miarę wysokiej aktywności.
Jestem osobą młodą, lubię szybko chodzić, chciałabym może skorzystać z jakiś sportów, poszaleć na koncertach, pochodzić po mieście szybkim krokiem, swobodnie, zamiast jeździć samochodem... Ale mam w tym trudności. Już 2 lata narzekam na to kolano, inna firma stwierdziła, że najlepiej nadaje się ono dla starszych osób, ale nie dla młodej energicznej dziewczyny. Otóż to. Mam takie samo zdanie.
Kolano może ma jakieś tam bajery, ale jest wolne, komfort chodzenia jest oczywiście, ale dla ludzi którzy nigdzie się nie śpieszą i i mają cały dzień na dojście do danego miejsca (żartuję :P). Wsiadając do samochodu zanim się zegnie, to mijają wieki, nie mogę w nim szybko chodzić, chociaż próbowano je ustawić tak jak tylko się dało, bym chodziła szybciej, niestety gdy już tak ustawiono, to tak gruchotało, jakby miało się zaraz rozlecieć. Co ważniejsze, nie dano mi szansy na wypróbowanie innych rodzajów przegubów kolanowych, jedynie propozycję na c-lega (Ha! Na co mnie nie stać i nigdy nie będzie).

Czy ktokolwiek z użytkowników ma takie odczucia?

Jaki wg was jest lepszy przegub (pod kątem aktywności i szybkości)?

Oczywiście nie wchodzą w rachubę duże kolana (moja waga 50kg).

Proszę o opinię.

"Chcieć to Móc!"

A ciekawość prowadzi do wiedzy, a nie do piekła... :P
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.283 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art