Poradniki do pobrania

drętwienie kończyny

Więcej
2013/08/13 17:19 #13 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: drętwienie kończyny
liner siliconowy to taki system zawieszenia protezy , od kilku dni mam taki , poszukaj w google w grafice na pewno znajdziesz. proteza stała ...zalezy gdzie i jaka...moja kosztowala mnie 5600:) z czego ja nie poniosłem zadnych kosztów...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/08/12 23:25 #14 przez korcia11
korcia11 odpowiedział w temacie: Re: drętwienie kończyny
mASZ RACJĘMNIE TEŻ SIE TAK WYDAWAŁO I NADAL WYDAJE ZE TO CHYBA ZA SZYBKO,ALE TAK JAK PISALAM BYŁAM W TEJ PROTEZOWNI,COŚNIE BARDZO MU SIE RZEPKA PODOBAŁA ALE ZROBIŁ ODLEW,23 KAZAŁ PRZYJECHAC DO PRZYMIARKI,A 27 PO ODBIÓR ZEBYM SIE PRZYZWYCZAJAŁA NO A 29 JAK PAN BÓG DA NA ODDZIAŁ REHABILITACJII,CO O TYM SĄDZISZ PIOTRZE?BO JA NIE BARDZO ROZUMIE I CHYBA NIE DO KONCA WSZYSKO DO MNIE DOTARŁO,MUSZE CI JESZCZE NAPISAC ZE DOSTAŁAM WSKAZÓWKE JAK SOBIE RADZIC Z BÓLAMI FANTOMOWYMI I CO NAJWAZNIEJSZE SKORZYSTAŁAM Z TEJ RADY RAZ,BO MAM MNIEJSZE BÓLE CZY TZN ZE TAK POZOSTANIE?NATOMIAST DALEJMI DRĘTWIEJE,PROSZE NAPISZ CO TO JEST LINER SILIKONOWY?ZAPYTAM JESZCZE ILE KOSZTUJE PROTEZA ROBOCZA,MNIE NFZ PRZYZNAŁ 600ZŁ A 1.800,MAM DOPŁACIC JA TO W SUMIE 2.400.NIE ZA DROGO?POZDRAWIAM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/08/07 18:42 #15 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: drętwienie kończyny
nie za szybko ta proteza??? boli to mnie dzis 1,5 roku po amputacji jak pierwszy raz założyłem liner silikonowy , kompletnie nie umiem w tym chodzić:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/08/07 13:45 #16 przez korcia11
korcia11 odpowiedział w temacie: Re: drętwienie kończyny
Kochani dziękuję Wam wszystkim z całego serca za odpowiedzi,cały czs się zastanawiam czy tak powinno być ze nadal mam te bóle fantomowe i do tego skurcze o których chyba piszesz Ty kochana ula 8200,czy to możliwe żebym już miała te skurcze amputacje miałam 4.07.2013.jutro jade do przymiarki protezy proszę napiszcie jakie jest pierwsze wrazenie jak człowiek po raz pierwszy zakłada protezę?czy bardzo boli?pozdrawiam i jeszcze raz wszystkim dziękuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/07/18 18:05 #17 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: drętwienie kończyny
ból fantomowy nie mija całkiem , po prostu się przyzwyczaiłem ...sa lepsze dni gorsze czasem taki strzal pradu czuję , ale tylko czasem , a tak idzie wytrzymać , moja rada: znajdx sobie absorbujące zajęcie , wtedy zapomnisz o bólu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/07/18 05:18 #18 przez lechucure
lechucure odpowiedział w temacie: Re: drętwienie kończyny
Ja na bóle fantomowe stosuję leki przeciwbólowe. Ale ostatnio byłem u lekarza w szpitalu Dzieciątka Jezus w Warszawie i tam lekarz powiedział mi, że nie powinno się brac przeciwbólowych. Na bóle fantomowe podobno najlepsze są leki na padaczkę, ale żeby je brać trzeba udac sie do poradni leczenia bólu i tam ustalają indywidualnie dawki. Tak mi powiedział ten mądry lekarz( wydaje mi sie, że zna się na rzeczy). Mnie bóle fantomowe minęły po około 2 latach, ale jeszcze wracają zwłaszcza jesienią i wiosną, ale do tej poradni nie poszlem, biorę jednorazowo dwie kapsułki tramalu 0,05 i przechodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.568 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art