Forum

Poradniki do pobrania

Proteza wykonana przez PRO- ORTO Rzeszów- koszmarny wyrób

Więcej
2012/04/26 09:43 #1 przez dorasz3
dorasz3 odpowiedział w temacie: Re: Proteza wykonana przez PRO- ORTO Rzeszów- koszmarny wyrób
Witam i dziękuję za podpowiedzi.Już wniosłam sprawę do sądu o zadośćuczynienie, ponieważ przez pół roku byłam skazana na używanie tej protezy, ponieważ moją starą protezę w tym samym zakładzie zamiast naprawić po prostu mi ją całkowicie zdeformowali. Oddano mi protezę z ruszającą się stopą. Po założeniu mam wrażenie,że zaraz mi odpadnie.Zrobiłam ten film ku przestrodze dla innych,którzy by mieli zamiar korzystać z usług tej firmy. Urodziłam się prawie z protezą, bo chodzę od 2 roku życia i mam pojęcie jak powinna być pobierana miara i jak ustawia się stopę do lejka. Dlatego z całą odpowiedzialnością stwierdzam,że tam pracują partacze a nie fachowcy.W Kielcach robiłam protezę po tym koszmarze z Pro-Orto.Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję,że nie spotka Was to co mnie.

Dorota
The following user(s) said Thank You: korcia11

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/25 19:45 #2 przez asze
asze odpowiedział w temacie: Re: Proteza wykonana przez PRO- ORTO Rzeszów- koszmarny wyrób
Jasny szlag! :evil: Technik chyba rzeźbił ją na wzór swojej nogi :-/ Reklamować!!! I trzymać się od nich z daleka!!!!

asze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/25 15:45 #3 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Re: Proteza wykonana przez PRO- ORTO Rzeszów- koszmarny wyrób
skoro w Kielcach tak dobrze zrobili to po co było zmieniać ?
trzeba reklamować protezę i muszą poprawić tak żeby pacjent był zadowolony nie pot się wydaje kasę na protezę żeby leżała w szafie , ja bym zaraz reklamował i porycie bym chciał z twardej pianki .
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/25 12:25 #4 przez dorasz3
dorasz3 odpowiedział w temacie: Re: Proteza wykonana przez PRO- ORTO Rzeszów- koszmarny wyrób
Proteza w całości źle wykonana, przede wszystkim źle połączona stopa z lejkiem i to jest widoczne,bo przecież nie ma się aż tak wysuniętej nogi do przodu, obcas nie 7 cm tylko zaledwie 4,5 cm, bo platforma ma 2,5 cm.Nawet jak założę pończochę to tej wady się przecież nie zniweluje.W całości proteza została źle wykonana i na niej nie chodzę.Uważam,że osoby tam wykonujące protezę nie mają pojęcia o profilowaniu protez i nie robią tego profesjonalnie. Starają się,ale to za mało,jeżeli nie ma się odpowiedniej wiedzy i wyobraźni.Dla porównania przesyłam zdjęcie protezy, o której nie tylko chodzę ale i biegam, wykonanej w Kielcach i również na wysoki obcas.

Dorota
The following user(s) said Thank You: korcia11

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/25 11:56 #5 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Re: Proteza wykonana przez PRO- ORTO Rzeszów- koszmarny wyrób
A jaki jest problem z protezą bo na filmie widać tylko ze pianka się zdeformował pokrycie kosmetyczne po zatym stopa jest żele dobrana jak na wysokość obcasa bo jest ponad 7 cm dla tego proteza wygląda nie kosmetyczne do tego powinny być pończochy kosmetyce żeby ukryć wady piankowe bo bez pończoch pianka sam się łupi
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/25 10:55 #6 przez dorasz3
dorasz3 stworzył temat: Proteza wykonana przez PRO- ORTO Rzeszów- koszmarny wyrób

Dorota
The following user(s) said Thank You: korcia11

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.320 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art