Forum

Poradniki do pobrania

Poszukuje kliniki która wykona mi proteze w woj pomorskim

Więcej
2012/10/27 21:17 #1 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: protezownia dobra

chodze od ponad 30 lat o protezach nogi mam kolano c-leg z ladowarka wpelni sprawne moge odstapic za okolo 10000 zl zrobisz sobie lej i kupisz stope i msz super proteze za male pieniadze .protezownie ktora polecalbym wszystkim jest w siemianowicach sloskich progfesjolalna obsluhga .kontakt do mnie telefoniczny 515 858 150warto zadzwonic bo bardzo wiele wiem na temat protez konczyn dolnych pozdrawiam

ile mozna dać za zrobienie leja? mam kolano stopę elementy łączące , nawet kotwę laminacyjna:) potrzebny mi tylko lej, ile moze zarzadać protetyk?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/27 15:38 #2 przez rudy
rudy odpowiedział w temacie: protezownia dobra
chodze od ponad 30 lat o protezach nogi mam kolano c-leg z ladowarka wpelni sprawne moge odstapic za okolo 10000 zl zrobisz sobie lej i kupisz stope i msz super proteze za male pieniadze .protezownie ktora polecalbym wszystkim jest w siemianowicach sloskich progfesjolalna obsluhga .kontakt do mnie telefoniczny 515 858 150warto zadzwonic bo bardzo wiele wiem na temat protez konczyn dolnych pozdrawiam

grzes

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/10/21 09:33 #3 przez crakersiak
crakersiak odpowiedział w temacie: Re: Poszukuje kliniki która wykona mi proteze w woj pomorskim
Witam nie jestem tutaj czesto jak by ktos potrzebowal pomocy prosze pisac na v_power@wp.pl chodze w protezie juz dwa lata i jestem bardzo zadowolny z pracy mojego protetyka pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/07 16:29 #4 przez funiao1j
funiao1j odpowiedział w temacie: Re: Poszukuje kliniki która wykona mi proteze w woj pomorskim
ja też chętnie bym się dowiedział gdzie za krakowem i czy dobrze zostałeś zaprotezowany :?:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/23 06:44 #5 przez piecu14
piecu14 odpowiedział w temacie: Re: Poszukuje kliniki która wykona mi proteze w woj pomorskim
crakersiak a możesz napisać gdzie się udałeś na protezowanie ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/16 12:52 #6 przez crakersiak
crakersiak odpowiedział w temacie: Re: Poszukuje kliniki która wykona mi proteze w woj pomorskim
witam nie ma tutaj dobrych protetykow sam jestem z pomorskiego i musiale sie protezowac az za krakowem pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.295 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art