Poradniki do pobrania

Proteza zastepcza

Więcej
2012/08/13 04:48 #7 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Re: Proteza zastepcza
Podstawowe Pytanie czy reklamację uwzględnią czy nie napiszą uszkodzenie mechaniczne i trzeba będzie zapłacić za naprawę , po zatym powinni dać jakieś kolano zastępcze bo może to potrwać dłużej
Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/08/12 18:47 #8 przez maciek
maciek stworzył temat: Proteza zastepcza
Mam do Was pytanie, chodzi o nastepujaca sytuacje:

Mojemu znajomemu w Polsce (amputowany lewostronnie powyzej kolana) zepsulo sie kolano protezowe. Bylo stosunkowo nowe, jeszcze na gwarancji i z tak zwanej „wysokiej polki” renomowanego producenta. OK, denerwujace, ale bywa. W jego protezowni stwierdzono, ze kolanao musi zostac wyslane do producenta ze wzgledu na gwarancje. OK, to tez mozna zrozumiec.

ALE!
Nie zaproponowano mu na okres naprawy lub do czasu wymiany kolana przez producenta, zadnego kolana zastepczego!
Za moja namowa upomnial sie o kolano serwisowe. Nic z tego!
Argument byl taki, ze przerabiaja tyle roznych elementow protez, iz nie byliby w stanie miec kazdego elementu jako zastepczy. Kolega to zaakceptowal, choc oznacza to, ze co najmniej dwa – trzy tygodnie (prawdopodobnie dluzej) bedzie „uziemiony” :-(
Sam argument protezowni jestem nawet w stanie zrozumiec, ale dlaczego nie zamowia kolana zastepczego u producenta???
W dzisiejszej dobie globalnej logistyki dostawa trwalaby (w najgorszym wypadku) 48 godzin. Zupelnie nie rozumiem postawy protezowni.

Chcialbym Was spytac, jakie Wy macie doswiadczenia w podobnych sytuacjach? Bede namawial kolege, zeby nie popuscil, ale interesuja mnie doswiadczenia innych.

Celowo nie podaje ani marki protezy, ani nazwy protezowni, bo to w sumie nie ma znaczenia, chodzi mi o sama zasade.

Czekam na Wasze doswiadczenia i pozdrawiam.
m.
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.143 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art