Forum

Poradniki do pobrania

Nowa stopa Flex Foot Assure

  • rycerz57
  • rycerz57 Avatar
2012/01/12 08:25 #1 przez rycerz57
rycerz57 odpowiedział w temacie: Re: Nowa stopa Flex Foot Assure
kup sobie stope otto bock -tras cala zweglowa dobrze oddaje energie jest lekka dobrze sie choldzi i cena dobra moze wiesz kto z amputantow chcialby kolano rheo knee caly kpomplet z komputerkiem hp ipaq do samodzielnego programowania kolana 4 godz ladujesz a 48 godz chodzisz sprzedam z niewiejkie pieniadze dostalem nowszy model i to kolano moge odstapic kontakt tylko telef 660 106 370

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  •  Avatar
2012/01/08 19:28 #2 przez
odpowiedział w temacie: Re: Nowa stopa Flex Foot Assure
Ja chodzę na tej stopie od 4 lat, jestem aktywną osobą ( po amputacji obu podudzi). Powiem tak :pod górkę wchodzi sie super na tej stopie ale z górki jest już problem ( bardzo źle sie schodzi ).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/23 14:26 #3 przez tomek72
tomek72 odpowiedział w temacie: Re: Nowa stopa Flex Foot Assure
Witam, mam do sprzedania dwie stopy - Flex Foot Assure, cat4, rozmiar28 i stpę Re-Flex VSP, cat6, rozmiar26. Zainteresowanych proszę o kontakt mail-owy. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/07/21 12:59 #4 przez marcco75
marcco75 stworzył temat: Nowa stopa Flex Foot Assure
Hej Witam
Mozę ktoś z Was chodzi na tym modelu stopy? Ostatecznie ze względu na koszty zaproponowano mnie ten typ stopy.
Prowadzę średnii, umiarkowany tryb zycia, zwlaszcza ze mam podwójną amputacje, wiec nie chodzę zbyt dużo
Nie bardzo wiem czy sie zdecydować i jak sie na tym chodzi. Widziałem ulotkę , ale sie obawiam czy będzie spełniało swoje zadanie.
Zastanawiam sie czy nie jest lepsza stopa ESPRIT, ew moze sie jeszcze zdecydować na ECHELON lub na stope EPIRUS
Na razie nei chodziłem na żadnym z tych modeli, dopiero po wykonaniu nowego leja będę testował, ale generalnie chodzi mi o wytrzymałość i niezawodność. No i co wazne czy bardzo cenowo sie roznią te modele czy tez są w orientacyjnej podobnej cenie.
Pozdrawiam i dzieki
The following user(s) said Thank You: kadam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.278 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art