Poradniki do pobrania

KIEDY STAŁA PROTEZA

Więcej
2011/09/27 22:12 #1 przez oldboy
oldboy odpowiedział w temacie: Re: KIEDY STAŁA PROTEZA
Mam ten sam problem.Nie wiem kiedy się starać o stałą protezę.Mam od 2 tygodni drugi lej ,w pierwszym zakładałem 3 skarpety,jak teraz mam długo chodzić i na co zwracać uwagę w protezie stałej.Czy jest szansa że będę chodził bez kul.Mam 60 lat ale jestem uparty i raczej aktywny.Mam protezę udową. Z góry dziękuje za dobre rady.Jestem pierwszy raz na forum.Wczoraj dopiero się zarejestrowałem. :roll:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/12/29 12:34 #2 przez Rafał
Rafał odpowiedział w temacie: Re: KIEDY STAŁA PROTEZA
Witam,ja na moim przykładzie mogę powiedzieć,że 14-miesięcy mam protezę tymczasową i przez ten czas mam już trzeci odlew kikuta i za każdym razem był wyklejany.Gdy był za "duży"to łapałem powietrze i nie szło chodzić.Nie ma sensu zakładać więcej skarpet,bo to powoduje dyskomfort,którego i tak nie brakuje w życiu codziennym.Zapytaj protetyka o stałą protezę i nie tylko względy finansowe są ważne,bo po co ją już mieć nie w pełni móc z niej korzystać.Pewnych etapów nie przeskoczymy nawet na najlepszej protezie,myślę tu o nauce chodzenia. ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/12/28 21:47 #3 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Re: KIEDY STAŁA PROTEZA

dlaczego wasze informacje są takie niepełne ja nic z tego nie rozumiem o jaką naprawę chodzi


Agat, kazdy probuje odpowiedziec Ci w miare mozliwosci i adekwatnie do ... Twoich pytan.

A te sa nieprecyzyjne. Mylisz rozne pojecia - proteza, liner, lej protezowy...
To nic zlego.
Kazdy z nas kiedys zaczynal. Sprobuj moze najpierw sprecyzowac nurtujace Cie problmy. Im precyzyjniesz zapytasz, tym zrozumialsze beda odpowiedzi.

A jezeli nie znasz niektorych pojec - nie szkodzi. Ale odpowiadajacy musza to wiedziec, zeby odpowiednio wytlumaczyc.

Cieszymy sie, ze tu jestes :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/12/28 17:54 #4 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: KIEDY STAŁA PROTEZA
agat,tak naprawdę wymiana leja ,gdy zakładasz 4 skarpetki powinna być wykonana,ale powinieneś to skonsultować z ortopedą terapeutą i protetykiem.Oni własciwie powinni określić czy w twojej sytuacji możesz już .wykonywać stałe protezy(jest to spory wydatek-o wiele taniej jest wymienic lej w protezie tymczasowej niż wymieniac stałą protezę).Pozdrawiam jan

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/12/28 17:15 #5 przez agat
agat odpowiedział w temacie: Re: KIEDY STAŁA PROTEZA
dlaczego wasze informacje są takie niepełne ja nic z tego nie rozumiem o jaką naprawę chodzi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/12/28 17:01 #6 przez agat
agat odpowiedział w temacie: Re: KIEDY STAŁA PROTEZA
leje protezowe czyli linary ale to ponad 1000 zl jeden więc chyba nie warto

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.302 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art