Poradniki do pobrania

Lekarze nie mogą mi pomoć... Prosze o pomoc...

Więcej
2010/07/28 08:18 #1 przez justynav
justynav odpowiedział w temacie: Re: Lekarze nie mogą mi pomoć... Prosze o pomoc...
Bardzo dobrzy lekarze są w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. wspaniali specjaliści. Naprawdę z poważnego wypadkunaprawdę wyszłam obronną ręką. też miałam kłopoty z kikutem po wypadku, ponieważ miałam bardzo rozległe rany które nie chciały się goić. aby uratować kolano miałam wiele przeszczepów skóry. Mam wiele blizn ale moje kolano jest bezcenne naprawdę. teraz gdy jestem protezowana zdaje sobie z tego sprawę. Cena protezy podudzia jest niższa, a pozatym chodzenie jest komfortowe itp. Pozdrawiam serdecznie i życze zdrowia!!
Temat został zablokowany.
Więcej
2010/03/24 10:04 #2 przez ektona375
ektona375 odpowiedział w temacie: Re: Lekarze nie mogą mi pomoć... Prosze o pomoc...
Witaj. :)
Kiedyś byłam w innej lecz równie trudnej sytuacji. Lekarze, którzy uważani byli za najlepszych specjalistów nie dawali mi szans na uratowanie nogi. A jednak. I długo jeszcze nie zapomnę uścisku ręki jednego z nich, który przyznał mi rację, kiedy uparcie dążyłam do swego... Dzięki temu funkcjonuję dziś tak, a nie inaczej.
Nie wiem zbyt wiele o Twojej sytuacji, ale powiedz pod czyją jesteś opieką? Może uda mi się Ci jakoś pomóc, zwłaszcza, że znam kogoś, kto również jest po amputacji z powodu nowotworu... Na całe szczęście dziś radzi sobie lepiej niż niejeden zdrowy. ;-)
Pozdrawiam. :)

Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna... powiedz, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanica profesjonaliści...
Temat został zablokowany.
  • dusiakk93
  • dusiakk93 Avatar Autor
2010/01/25 15:31 #3 przez dusiakk93
dusiakk93 stworzył temat: Lekarze nie mogą mi pomoć... Prosze o pomoc...
Rok temu mialam amputacje lewej nogi na poziomie uda w wyniku ciezkiej choroby z postaci nowotworowej... teraz ciagle mam problemy z kikutem...
Lekarze nie wiedza jak mi pomoc... Czy ktos jest w stanie mi pomoc??? Czy ktos zna dobrego specjaliste ktory by mi pomogl??!!! Błagam o odpowiedz...
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.260 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art