Poradniki do pobrania

3 tygodnie po amputacji... Co teraz?

Więcej
2009/10/06 07:55 #1 przez Rafał
Rafał odpowiedział w temacie: Re: 3 tygodnie po amputacji... Co teraz?
Witaj
Moi poprzednicy mają racje masz na to jeszcze czas,nie myśl teraz o protezach.Ja amputacje na poziomie uda miałem rok temu.Najważniejsze jest aby się dobrze goiło.W przypadku moim kikut ćwiczyłem już w szpitalu a póżniej w domu i na oddziale rechabilitacyjnym.Zimą jeżdziłem na rowerku stacjonarnym a na wiosne już normalnym tylko że z obejmą na pedał.Ja przez prawie rok męczyłem się z bólem fantomowym,a i teraz przeważnie jak ściągne proteze.Życzę dużo optymizmu ,bo teraz najważniejsze dla Ciebie.Pozdrawiam wszystkich zmputowanych.
    ;-)
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/09/18 12:22 #2 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: 3 tygodnie po amputacji... Co teraz?
emka88, janusz ma racje najpierw tymczasowa ja chodzilem na tymczasowej prawie1 1/2 roku I to calkiem niezle jan
Temat został zablokowany.
  •  Avatar
2009/09/15 12:38 #3 przez
odpowiedział w temacie: Re: 3 tygodnie po amputacji... Co teraz?
Witaj,
Masz rację, weź się do roboty, hartuj i kształtuj kikut, w tym momencie to NAJWAŻNIEJSZE.
Nie myśl w tej chwili o docelowym zawieszeniu i stopie bo to jeszcze nie ten etap.
Znajdz (najlepiej najbliżej domu) zakład protetyczny, który wykona protezę tymczasową (refundowaną przez NFZ prawie w 100%), taką na której postawisz pierwsze kroki i nauczysz się chodzić. Na wybór protezy ostatecznej masz sporo czasu....
Pozdrawiam
Janusz
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/09/13 21:35 #4 przez emka88
emka88 stworzył temat: 3 tygodnie po amputacji... Co teraz?
Witajcie amputowani, od niedawna należe do waszego grona, bo zabieg miałem zaledwie 3tyg temu-amputacja poniżej kolana, za 2 dni wyciagna mi szwy. Wezme sie do roboty i zaczynam hartowac kikuta. Potrzebuje informacji, gdyż nie wiem gdzie sie dalej udac. Widziałem ceny w poradniach i znalazłem też strone proteza.com z niższymi cenami a tymi samymi produktami, tak mysle: Sylikonowy lej, stopa aktywna Re flex i z moich obliczen wyszo taniej. Wie ktos cos o Tym protelogu? Moze warto udac sie gdzie indziej... POMÓŻCIE Mateusz 21

ponizejKolanaaa...
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.294 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art