Poradniki do pobrania

amputacja palców

Więcej
2020/12/03 14:08 #7 przez Sławek66
Sławek66 odpowiedział w temacie: amputacja palców
Przed trzema tygodniami straciłem spore fragmenty drugiego i trzeciego palca lewej ręki. Po wygojeniu ran będę potrzebował jakichś protez estetycznych. Na co zwrać uwagę przy wyborze? Od czego zacząć? Czy ktoś może polecić kogoś w Poznaniu?
Pzdr Sławek z Poznania

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/10/09 11:16 #8 przez figer
figer odpowiedział w temacie: amputacja palców
Też myślałem, że będzie tragedia, ale ludzie nie zwracają uwagi, a nawet jak widzą to nie komentują i nie dają po sobie znać (a przynajmniej starają się). Mi faktycznie sama rana "zagoiła" sie dopiero po roku. Fizycznie na wierzchu juz po kilku miesiacach była tylko blizna, ale jak chodziłem do chirurga na konsultacje, to mi mowił, że dyskomfort, który odczuwam wynika z tego, że rana wewnątrz nie jest 100% wygojona.
Na dzień dzisiejszy (mam kciuk tylko do stawu i brak paliczka wskazującego i kawałka środkowego) odczuwam dyskomfort tylko jak majsterkuję sobie w garażu i muszę zrobić coś precyzyjnego typu nałożyć albo podnieść małą podkładkę itp. W codziennym życiu prawie nie zauważam. Rekawiczki ktore kupiłem sobie po wypadku leżą w szafie. Mmsy od znajomych, że widzieli kogoś bez palca ze zrobionym tatuażem paznokcia i że to super wyglądało traktuję jako ciekawostkę i olewam. Nie jestem w typie narcyza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/10/08 16:16 #9 przez Joker24
Joker24 odpowiedział w temacie: amputacja palców
To mi idealnie na zgieciu :/
A nie myślałeś o jakiejś operacji np. przeszczepu palca z nogi?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/10/08 16:11 #10 przez BartoszM
BartoszM odpowiedział w temacie: amputacja palców
Obcięło mi jakieś 2,5 cm

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/10/08 15:53 #11 przez Joker24
Joker24 odpowiedział w temacie: amputacja palców
A mogę wiedzieć jaka długość kciuka ci została?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/10/08 15:07 #12 przez BartoszM
BartoszM odpowiedział w temacie: amputacja palców
Jeżeli chodzi o ludzi - na początku bałem się, że każdy będzie się na mnie patrzył czy pokazywał palcami. Prawda jest jednak zupełnie inna. Nikt nie zwracał uwagi na mój defekt, każdy raczej zajmuje się sobą i swoim czubkiem nosa. A sprawnosc - no cóż- po 2 miesiacach jeszcze w opatrunku wsiadlem na motocykl i objechałem Bieszczady :) do pracy wrocilem po 3 miesiacach, bol zniknął po ok 6. Na dzień dzisiejszy nie boli mnie wcale, wróciło jakies 80 % czucia ( a z początku z tym było slabo). Została lekka wrażliwość na zimno, ale bez tragedii. Tak więc Drogi Kolego, może ciężko w to na początku uwierzyć, ale z czasem będzie tylko lepiej - nawet na smartfonie nauczysz się pisać tak samo płynnie jak kiedyś. Glowa do góry i zdrówka :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.386 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art