Poradniki do pobrania

Infekcja kikuta kończyny dolnej

Więcej
2014/03/22 18:54 #25 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Infekcja kikuta kończyny dolnej
A więc tak jak u Ciebie , całe serie antybiotyków , dożylnie i doustnie , płukanie rany różnymi specyfikami (kodany i octenisepty , jakieś rodzaje jodyny), okłady z naparu nagietka , maści wspomagające narastanie tkanki , dopiero jak ekipa ze szpitala sie zebrała u mnie w Pruszkowie to odwiedziliśmy pobliski monopolowy i ...BĘDZIE , BEDZIE ZABAWA , BEDZIE SIE DZIAŁO:))))) spróbuj najpierw żubrówki i nie stosuj za duzo antybiotyków bo one zabijają bakterie nawet te które są potrebne w naszym organizmie . PS napisz mi na priv jak doszło do amputacji tzn z jakiego powodu . a i zonka mi tu podpowiada żebyś zrobil sobie posiew na obecność gronkowca:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/22 18:45 #26 przez Mirko
Mirko odpowiedział w temacie: Infekcja kikuta kończyny dolnej
Piotrze, a jakich metod leczenia próbowałeś? Lekarze do tej pory nie poradzili mi nic sensownego, a odwiedziłem ich kilku. Generalnie olewka pacjenta, np. przepisywanie antybiotyków na ślepo. Już sam nie wiem czy to niedouczenie, czy może zachęta do skorzystania z prywatnej opieki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/21 19:56 #27 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Infekcja kikuta kończyny dolnej
mnie się nie chciało goić dłuższy czas , ropniała rana itd , żadne sposoby nie pomagały ,.....w końcu popiłem do oporu 2 dni .....i zakażenie przeszlo.....moze to zbieg okoliczności , ale spróbować można

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/03/21 09:36 #28 przez Mirko
Mirko stworzył temat: Infekcja kikuta kończyny dolnej
Witam.
Jestem po amputacji obydwu podudzi. Jeden z kikutów jest w tej chwili zainfekowany. Rany które powstały kilka miesięcy temu nie chcą się goić. Lekarze u których byłem nie mają już pomysłów jak sobie z tym poradzić. Była już kilkukrotna antybiotykoterapia, ciągłe odkażanie rany.
Jeśli macie jakieś doświadczenia z podobną sytuacją, proszę o pomoc, o poradę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.150 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art