Forum

Poradniki do pobrania

Liner zintegrowany

Więcej
2020/05/14 12:30 #1 przez Automat
Automat odpowiedział w temacie: Liner zintegrowany
Zgłaszam się po upływie pół roku.Nie ma żadnej odpowiedzi. Temat nieciekawy? - nikogo nie znajdę do rozmów ? Aktualnie mam już lej ostateczny z zintegrowanym linerem typu 6Y110-360x17.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/12/04 11:20 #2 przez Automat
Automat stworzył temat: Liner zintegrowany
Aktualnie mam wymieniany lej z pełnokontaktowego na lej z zastosowaniem linera zintegrowanego OttoBocka typu 6Y110.Czy Ktoś z Forum ma tego typu lej ? Bardzo proszę o uwagi pozytywne jak i te negatywne.Na co mam zwrócić uwagę na etapie leja tymczasowego ? Jak to cudo trzyma się w czasie ? Jakie najczęściej owe linery sprawiają problemy ? Czy ów liner ma tendencje do obracania się w leju(po obwodzie lewo-prawo) ? Jaka rada na zmiany obwodowe kikuta w cyklu rano-wieczór ? Jak często myć liner ?
Jeszcze parę pytań do tzw. automatycznego wentyla. Obecny jaki mam jest podtrzymywany w leju na jakichś magnesach.Sama konstrukcja(plastik) napawa mnie obawą, że w razie upadku,czy uderzenia może się wentyl rozpaść czy pęknąć. Warto mieć chyba taki zapasowy.W kalkulacji wymiany leja nie widziałem pozycji : wentyl zapasowy.Negocjował Ktoś dodatkowy wentyl do leja ? Dodam,że moim płatnikiem jest PZU.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.194 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art