Forum

Poradniki do pobrania

Witam - po amputacji przedramienia

Więcej
2012/05/07 06:33 #7 przez rober
rober odpowiedział w temacie: Re: Witam - po amputacji przedramienia
Witam. Posiadam konto w Fundacji Dzieciom. Udało mi się nawet trochę nazbierać, głównie dzięki wysyłanym przeze mnie apele i 1% podatku.

Tomek - poznałem w Konstancinie Ewę po amputacji ręki w wskutek wypadku na motorze. Może byliśmy w tym samym czasie w Stocerze?

Pozdrawiam Robert

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/14 20:16 #8 przez Marti
Marti odpowiedział w temacie: Re: Witam - po amputacji przedramienia

hej
www.pozahoryzonty.org/ Jasiek i jego rodzina ta naprawdę super chętnie ci pomogą
lcheart.pl/ ta fundacja mnie olała delikatnie mówiąc ale wiem ze są w stanie dużo pomóc :)
pozdrawiam

jak to Cię olała? ja nie miałam żadnego problemu :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/04/12 21:00 #9 przez qbson
qbson odpowiedział w temacie: Re: Witam - po amputacji przedramienia
hej
www.pozahoryzonty.org/ Jasiek i jego rodzina ta naprawdę super chętnie ci pomogą
lcheart.pl/ ta fundacja mnie olała delikatnie mówiąc ale wiem ze są w stanie dużo pomóc :)
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/14 14:11 #10 przez AgnieszkaLuba
AgnieszkaLuba odpowiedział w temacie: poszukuję..
Poszukuję kobiet, które z powodu choroby lub wypadku, a może od urodzenia nie mają rąk i nóg. Kobiety, które chciałby poświęcić nam trochę wolnego czasu i porozmawiać w kobiecym gronie o swojej niepełnosprawności. O swoim codziennym życiu, potrzebach, o tym z czym sobie radzą a w czym potrzebują pomocy.
Bardzo proszę o kontakt:
Agnieszka a.lubawska@tvn.pl
516444962
Rozmowa telefoniczna do niczego nie zobowiązuje.;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/02/15 09:50 #11 przez kudłata
kudłata odpowiedział w temacie: Re: Witam - po amputacji przedramienia
Tomku, bardzo Ci dziękuję. Nie przypuszczałam, że ta fundacja wspiera też osoby dorosłe... Zorientuję się.
Siły się przydadzą bardzo, bo bezsilność jest czasem ogromna :-( (prawa ręka też mocno ucierpiała), ale mam dla kogo żyć i muszę dobrze sobie radzić, żeby nie zawieźć mojego dziecka. Wiem, że są ludzie, którym się udało odnaleźć w życiu po amputacji, więc wierzę, że ja też będę potrafić! tym bardziej, że mam takiego małego 'motywatora'! :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/02/14 23:50 #12 przez tomek
tomek odpowiedział w temacie: Re: Witam - po amputacji przedramienia
Witaj Jolu co prawda jestem po amputacji, nogi ale podczas pobytu w ośrodku rehabilitacyjnym w Konstancinie poznałem dwoje wspaniałych ludzi (Ewę i Roberta) którzy w wyniku wypadku stracili lewe ręce i mocno połamali nogi. Widziałem w nich wiele siły w walce dochodzenia do zdrowia i funkcjonowania w codziennym życiu. Pytasz o fundacje a więc jak widzę jesteś z Warszawy więc mogę Ci polecić fundację „Fundacja Dzieciom: Zdążyć z Pomocą” ul. Łomiańska5 05-685 Warszawa. Wpisując ich nazwę znajdziesz więcej informacji w internecie. Ja dzięki tej fundacji zbieram na swoją protezę.
Nie wiem czy istnieją typowe fundacje dla ludzi po amputacji, ale i przez inne można założyć sobie subkonto dla zbierania funduszy. Swego czasu chcieliśmy tu założyć stowarzyszenie lecz mimo tylu odwiedzających nie zebraliśmy odpowiedniej ilości chętnych osób. Do dzisiaj jest mi z tego powodu smutno że nie mamy własnej organizacji by sobie pomagać i wspierać . Powracając do tematu życzę Ci dużo siły w przezwyciężaniu kłopotów i zapisuj się do fundacji i zbieraj środki :) .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.418 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art