Poradniki do pobrania

Gdzie amputować ?

Więcej
2017/05/15 06:46 #7 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: Gdzie amputować ?
Witam
Jestem protetykiem nie wiem czy to dobry pomysł amputować może twój przypadek taki jest ale to jest metoda ostateczna pytanie jest takie czy wyczerpałaś wszystkie możliowsci wykluczjace amputacje proteza może to jest i dobry pomysł ale bardzo kosztowny i to nie jest tak że niektóre firmy mówią ze zrobią protezę i będzie do końca życia co nie jest prawdą najczszczym elementem i najważniejszym w protezie jest lej protezowy co np. przytyjemy schudniemy i kształt kikuta się zmieni co powoduje w wieszosci przypadków wymianie leja protezowego NFZ daje pieniądze na standardowa protezę , czasem jest tak ze nie ważne jaka jest noga to czasem lepsza taka niż proteza

nie chce się wymądrzać ale warto to skonsultować z innymi lekarzami i porozmawiać z psychologiem

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/05/14 12:01 #8 przez Emilia146
Emilia146 stworzył temat: Gdzie amputować ?
Witam :)
Mam 17 lat i prawdopodobnie będę miała amputacje nogi w podudziu.
Jakieś 3 lata temu pewien światły lekarz wpadł na pomysł ,że amputacja może odmienić moje życie.
Jestem osoba niepełnosprawną od urodzenia.jedną z moich niepełnosprawności jest prawa noga, która
jest bezwładna i nie unerwiona od kolana w dół, ukrwienie jest trochę słabsze, staw skokowy całkowicie zdeformowany.
Amputacja jest moim największym marzeniem, tylko nie mam pojęcia gdzie ją przeprowadzić.
Chodzi mi o klinikę zajmującą się trudnymi przypadkami.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.282 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art