Poradniki do pobrania

Problemy osób po amputacji

Więcej
2017/02/01 13:03 #1 przez KatarzynaxŁ
KatarzynaxŁ stworzył temat: Problemy osób po amputacji
Cześć wszystkim!
Napisałam ten post już w kategorii dla kończyn górnych, ale nie mam pewności, czy na pewno każdy zagląda na posty związane z obydwoma tematykami. W razie czego przepraszam za spam!
Jestem członkiem organizacji studenckiej, która zajmuje się działalnością CSR i rozwiązywaniem różnego rodzaju problemów społecznych. Ogólnie mówiąc staramy się znajdować innowacyjne rozwiązania i wprowadzać je w życie.
Jednak najtrudniejsze jest znalezienie problemu nie mając go samemu. Zainteresowaliśmy się tematyką amputacji i tego z czym może borykać się osoba po amputacji, jednak sami nie znamy takich osób. Stąd moja obecność tutaj!
Chciałabym bardzo prosić każdego z Was o opinię - czy spotkaliście się z jakimś problemem związanym z życiem po amputacji, którego rozwiązania nadal nie znaleźliście lub którego rozwiązanie (jeszcze) nie istnieje? Zależy mi na każdej sugestii! Nawet jeśli uważacie, że jakiegoś problemu nie da się rozwiązać. :) Szukamy inspiracji, żeby móc zmienić coś na lepsze, ale tylko od Was mogę dowiedzieć się czy jest to temat warty uwagi, czy może jednak udogodnień szeroko związanych z amputacją jest już wystarczająco dużo. Będę wdzięczna za każdy komentarz. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.205 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art