Poradniki do pobrania

powód:miazdzyca

Więcej
2017/04/26 06:44 #1 przez renatarozowska
renatarozowska odpowiedział w temacie: powód:miazdzyca
Przed kupowaniem i braniem jakichkolwiek leków najlepiej skonsultować to ze swoim lekarzem bo działanie na własną rekę może być bardzo ryzykowne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/10 19:32 #2 przez inwalidka
inwalidka odpowiedział w temacie: powód:miazdzyca
to jest lek dla poczatkujacych w temacie-miażdżyca!owszem nie zaszkodzi a może pomóc!łykałam go juz 12 lat temu[sprowadzany z Niemiec pod inna nazwa-chyba Pletal?]a od 5 lat jestem po amputacji udowo-kolanowej[wczesniej ratowano jak pisałam kończyne zakładajac operacyjnie przesło udowo-kolanowe ale wdała sie martwica ].Szukam wiec odpowiedzialnego lekarza,ktory pomoże mi zachowac lewa noge!moze sa jakies nowe metody leczenia postepujacej miazdzycy tetnic kończyn dolnych????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/09 14:25 #3 przez prawy
prawy odpowiedział w temacie: powód:miazdzyca
spróbuj leku CILOZEK NA WYTWORZENIE KRĄŻENIA OBOCZNEGO
The following user(s) said Thank You: inwalidka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/09 11:54 #4 przez inwalidka
inwalidka stworzył temat: powód:miazdzyca
Juz ponad 5lat od amputacjii prawej udowo-kolanowej kończyny-chodze z proteza ale corazs bardziej odczuwam bóle kończyny lewej wraz z bólami przestankowymi.lek.chirurg naczyniowy,ktora amputowała prawa noge powyzej kolana[wczesniej wykonala przesło udowo-kolanowe ale protezka sie nie udała,powstała martwica]!!obecnie proponuje mi ten sam proceder z lewa i jedyna kończyna!!co mam robic,gdzie szukac ratunku?czy nie ma innej metody?np.udrożnienie stentów w tetnicach udowych lub podkolanowej lewej kończyny???zakładane były ok.8-10lat wstecz i obecnie po AngioTK-udowa powierzchn.drozne stenty do80%a podkolanowa55%!!!prosze o pilna pomoc-jestem z malopolski i operacje miałam u Bonifratrów.odpowiedz mozna kierowac na email:rodzim@onet.eu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.196 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art