Forum

Poradniki do pobrania

Czy ja mam normalny kikut lewego podudzia?

Więcej
2016/04/25 11:09 - 2016/04/27 08:37 #1 przez Arkady36
Arkady36 stworzył temat: Czy ja mam normalny kikut lewego podudzia?





Witam, na 1-2 miesiące przed wyborem protezy docelowej, nachodzą mnie poważne wątpliwości czy ja mam prawidłowo uformowany kikut po amputacji lewego podudzia ( przyczyna osteosarcoma ).
Wiekowy protetyk w listopadzie 2015 roku był trochę zdziwiony kształtem, miejscem zszycia względem powierzchni oporowej i paroma innymi szczegółami pobierając mi wymiar do zamówienia protezy tymczasowej. Nie mógł też uwierzyć, że amputacji i reamputacji dokonywał z-ca ordynatora ortopedii w jednym ze znanych szpitali w Łodzi.
Z porównania do mojego dostępnych zdjęć kikutów na forach krajowych i zagranicznych oraz opisów procedur operacyjnych krajowych dot. amputacji podudzia mnie też te wątpliwości nachodzą, a zwłaszcza przed zasięgnięciem ostatecznej decyzji i wyboru pierwszej protezy docelowej. Zresztą oceńcie sami, proszę ludzi z doświadczeniem o kontakt i swoje zdanie w tej kwestii. Ja obawiam się bólu pozostawionej szczytowej części kości oraz jej przedniej powierzchni, niepokoi mnie też podwieszony spód kikuta. Pozdrawiam wszystkich na forum.
Załączniki:
Ostatnia edycja: 2016/04/27 08:37 przez Arkady36. Powód: dodano lepsze jakościowo zdjęcia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.535 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art