Poradniki do pobrania

Vigo Ortho Łódź

Więcej
2016/11/07 20:59 #1 przez Slawek
Slawek odpowiedział w temacie: Vigo Ortho Łódź
Witam jestem pacjentem firmy Vigo w Gdyni i nigdy nie miałem żadnego problemu z żadnym oszustwem i problemem polecam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/11/05 07:39 #2 przez strasznieobciety
strasznieobciety odpowiedział w temacie: Vigo Ortho Łódź
VIGO ORTHO ŁÓDź ul. Pasjonistów 15 ..............uwaga oszukuja na materiale i podbijaja ceny protez.........oszusci

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/04/25 14:46 #3 przez slavio1979
slavio1979 odpowiedział w temacie: Vigo Ortho Łódź
Witam.
W jedną stronę mam 400km do VIGO ORTHO ŁÓDŹ.
Jeżdżę do nich z moim synem już od 7lat i złego słowa nie powiem.
A robili mu już różne protezy podudzia lewego jak i prawego na silikonie i bez silikonu a jeszcze wcześniej ortezy i zawsze było OK. Była 1 czy 2 reklamacje ale nigdy nie było problemu...
The following user(s) said Thank You: Malwina1, Slawek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/03/12 12:39 #4 przez JP
JP odpowiedział w temacie: Vigo Ortho Łódź
Gwarancja zazwyczaj jest półroczna i co ważne obejmuje wady wynikające z błędów popełnionych w czasie produkcji lejka, a nie użytkowania. Producent powinien wymienić lejek jeżeli np. doszło do rozklejenia silikonu i materiału zewnętrznego, pękły szwy na materiale, itp. A sam lejek przy dobrej protezie (dopasowanie leja) oraz przy zachowaniu zasad prawidłowego zakładania lejka oraz higieny powinien wystarczyć na mniej więcej rok.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/03/11 08:04 - 2016/03/11 08:06 #5 przez Dorman
Dorman odpowiedział w temacie: Vigo Ortho Łódź
Jako - że pierwszy raz - witam Wszystkich ! Jednocześnie, gratuluję stworzenia strony i możliwości wymiany poglądów na temat protez, Generalnie nie udzielam się zbytnio na forach, jednak często przeglądam amputowani.pl. Natrafiłem na post na temat Vigo Ortho Łódź i postanowiłem napisać, bo ja akurat mam zupełnie inne zdanie.
Jest po amputacji od 2001 roku i swoje pierwsze protezy robiłem w Konstancinie i w Warszawie. Ponieważ w 2006 roku przeniosłem się do pod Łódź, postanowiłem odwiedzić Vigo....i tam już zostałem. Obsieliście nie wyobrażam sobie robienia protez gdzie indziej - obsługa ok, terminowość ok - lej protezy ok - komponenty ok. Fakt, że silikon zużywa się w czasie (czasem po 7 czasem po 9 miesiącach). Pokazywali mi dokumenty i ku mojemu zdziwieniu faktycznie większośc silikonów ma 6 m-cy gwarancji - tyle daje producent - a nie Vigo.
Ja ze swej strony poleca, choć oczywiście każdy ma swoje zdanie, oczekiwania i wymagania - to zrozumiale.
PS. ostatnią protezę też miałem w ramach Aktywnego Samorządu i po wezwaniu na komisje sami sie dziwili, że tak dobzre chodze, nic mnie nie uwiera, etc.
Pozdrawiam wszystkich i życze udanych wyborów !
Ostatnia edycja: 2016/03/11 08:06 przez Dorman.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/03/01 18:02 #6 przez MrSyWis
MrSyWis stworzył temat: Vigo Ortho Łódź
Ostrzegam przed tą firmą VIGO ORTHO ŁÓDź ul. Pasjonistów 15 :evil:
w lutym 2014r w ramach programu << Aktywny Samorząd>> zrobili mi protezę lewego uda z lejem silikonowym. Miało być nie wiadomo co ... I było. .. Po 6 m-cach zaczął pruć się lej. W czasie reklamacji technik udawał,że nigdy nic takiego im się nie zdarzyło, że jestem ewenementem itd itp. Proponował zakup nowego ( ok. 2 tys) ze środków NFZ. Kiedy się nie zgodziłem proponował,że może mi go podkleić albo, widać było, że robi to niechętnie, reklamować u producenta. Ten reklamacji nie uznał i wyszło szydło z worka- zastosowali tańszy lej na podudzie i go przycięli- czyli zastosowali niezgodnie z przeznaczeniem. Mimochodem dodał,że właśnie zmienili dostawcę, bo poprzedni się nie sprawdzał....
Jesienią 2015r rozsypał się zamek i proteza stała się bezużyteczna. Znowu w czasie wizyty wieści dziwnej treści: że nigdy im się nie zdarzyło ( a jednocześnie się sypnął, że zmienili dostawcę, bo te zamki poprzedniego były wadliwe -????), że przysługują mi fundusze z NFZ, więc mogę zrobić sobie nowy lej, a wreszcie padło nawet,że ta awaria to chyba przez to ,że jestem za aktywny!!! Wyraźnie chcieli jeszcze kasy wyciągnąć . Dałem sobie z nimi spokój i się z nimi nie kontaktuję. Opini o sobie na swojej stronie oczywiście nie zamieścili.
Dodam tylko,że jestem już od 30 lat ( od 1986r)na protezie i różnie bywało, ale z taki bublem ma do czynienie po raz pierwszy To już nawet te siermiężne protezy z lat 80 były trwalsze od tej.
The following user(s) said Thank You: Malwina1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.166 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art