Poradniki do pobrania

Dzien dobry

Więcej
2015/12/21 18:07 #1 przez Koziol
Koziol odpowiedział w temacie: Dzien dobry
Dobry wieczor :)

Dziekuje za za informacje na temat firmy Mark Protetik. Intensywnie przeczytalam wszystko co udalo mi sie wynalezc na ich temat. . Opinie innych jak i Twoja sklonily mnie do rozpoczecia wspolpracy z nimi.

Kilka dni temu wpadl mi w rece artykul na temat turnusow rehabilitacyjnych polaczonych z zaprotezowaniem i nauka chodzenia . Jak dla mnie to bomba .

Jeszcze raz dziekuje za odzew.

Pozdrawiam Dorota

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/11/29 18:25 #2 przez Malwina1
Malwina1 odpowiedział w temacie: Dzien dobry
Witam :) :) :)
Wielkie dzięki ,za cenne informację o firmie z Konstancina .
W protezie chodzę od 30 lat ,jestem po wypadku ,wcześniej robiłam w Krakowie na Prądnickiej ,pracował tam super protetyk w jego protezie chodziło mi się lux ,ale od paru lat już tego Pana tam nie ma :( :(
Z polecenia ortopedy miałam do wyboru Otto Bock i Konstancin , wybrałam Otto Bock , bo było mi bliżej ,nie jest źle ,ale zawsze może być lepiej .
Dobrze że odwiedziłam tą stronę ,tu wyczytałam wiele cennych informacji .
Dzięki wielkie ,wszystkim amputowanym za wskazówki :) :) :) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/11/29 10:16 #3 przez Comatusapiens
Comatusapiens odpowiedział w temacie: Dzien dobry
Witam!

Również jestem po amputacji powyżej kolana! Po bolesnych doświadczeniach z paroma firmami mogę polecić pracownię ortopedyczną Mark Protetik z Konstancina :)

Z cierpliwością i życzliwością umożliwiono mi wypróbowanie kolan, stóp i łączników/amortyzatorów wielu największych firm w procesie komponowania mojej ulubionej protezy w bardzo konkurencyjnych cenach.

Przy czym, i to już jest mój wniosek poparty na szczęście już dawnymi doświadczeniami z innej, niepolecanej firmy: najważniejszym elementem protezy jest lej! Można mieć doskonałe komponenty i przez kiepski lej być ruchowo całkowicie ograniczonym. Przy dobrym leju nawet na "zwykłych" częściach można mieć wolność porównywalną z posiadania zdrowej kończyny :)

Amputację przeszedłem około 13 lat temu. Przez kilka lat spędzonych w innej firmie miałem dobrą protezę i parę razy musiałem wymieniać lej z powodu procesu chudnięcia. Gdy lej był wykonany lepiej, chodzenie było trudne i męczące ale myślałem, że tak to po prostu działa, byłem zacięty i nawet dość dużo chodziłem. Gdy lej wychodził gorzej chodzenie stawało się wyczerpujące, nieprawidłowe przenoszone obciążenie uszkadzało staw kolanowy w protezie a lej powodował rozerwanie w pachwinie, przykurcz w biodrze oraz przeciążenie kręgosłupa... ale ponieważ proteza była opłacona i wykonana to nie było mowy o poprawkach bo ponoć były niemożliwe...

W akcie rozpaczy zmieniłem zakład na obecny Mark Protetik i była to moja najlepsza decyzja. Ceny okazały się niższe, wybór części większy a co najważniejsze: mój problem braku nogi spotkał się z uwagą, cierpliwością i życzliwością od profesjonalistów nie tylko wykwalifikowanych ale i na prawdę utalentowanych. Pierwszy lej został wykonany z uwzględnieniem moich uwag i obaw - okazało się, że chodzenie może być łatwe na nawet przyjemne a drobne poprawki są możliwie nawet po wykonaniu leja!! Żadnych obtarć, żadnego bólu pleców i sprawne chodzenie po 16 godzin dziennie :).

Ze względu na znaczną redukcją masy po 3 latach musiałem zmienić lej. W obecnym jestem w stanie bez ograniczeń chodzić nawet biegać na krótkich odcinkach :D

Serdecznie Polecam!
The following user(s) said Thank You: Koziol, Malwina1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/11/28 19:19 #4 przez Malwina1
Malwina1 odpowiedział w temacie: Dzien dobry
Witam Pani Doroto :)

Firma jest super i personel też , ale żeby proteza tyle kosztowała ......to jest chory nasz system ......proteza tyle kosztuje co samochód ......samochód to luksus.... a proteza to potrzeba życia do normalnego funkcjonowania .

Też korzystałam w tym roku z usług Otto Bocku .
The following user(s) said Thank You: Koziol

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/11/27 16:55 #5 przez Koziol
Koziol odpowiedział w temacie: Dzien dobry
Dobry wieczor :)

Wizyta w Otto Bock przebiegla bardzo fajnie . Pelny profesjonalizm . Zaprezentowano mi wszystko czego oczekiwalam od mojej nowej nogi . Schody zaczely sie nastepnego dnia po otrzymaniu "emila" :) z cennikiem .

Zdaje sobie sprawe , ze kosmiczna technika musi kosztowac i bylam na to w miare przygotowana jednak troszke dech mi zaparlo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/11/27 10:56 #6 przez Malwina1
Malwina1 odpowiedział w temacie: Dzien dobry
Witam i jakie wrażenia po odwiedzinach w Otto Bocku w Krakowie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.151 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art