Poradniki do pobrania

Karta parkingowa

Więcej
2013/11/24 11:27 #7 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Karta parkingowa
ja mam znaczny przy amputacji prawej nogi , w połowie uda...ale renta mi nie przysługuje bo jestem zdolny do pracy, tylko że przed wypadkiem byłem monterem instalacji wod-kan zewnetrznych , czyli w wykopach na powietrzu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/24 10:22 #8 przez bodzio2
bodzio2 odpowiedział w temacie: Karta parkingowa

piotr33 napisał: 3 grupę???ja bym stawał na komisję od nowa, jak to trzecia ?, przecież to nielogiczne ...


Też jestem takiego samego zdania, ktoś tu nie ma po kolei w głowie, mam tu na myśli lekarzy orzekających o stopniu niepełnosprawności ......

Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/24 09:27 #9 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Karta parkingowa
3 grupę???ja bym stawał na komisję od nowa, jak to trzecia ?, przecież to nielogiczne ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/24 09:10 #10 przez bodzio2
bodzio2 odpowiedział w temacie: Karta parkingowa

funiao1j napisał: Czytając o nowych kryteriach przyznawania karty trochę mnie to martwi,bo mimo to ze jestem po amputacji udowej mam trzecią grupę czyli lekki stopień niepełnosprawności


Dla mnie ciekawa sprawą jest u Ciebie to że masz obecnie (stopień lekki) wydaje mi się że powinieneś mieć stopień (umiarkowany). Piszę to dlatego że mam osobę w rodzinie która też straciła kończynę dolną, również na wysokości uda, i posiada obecnie stopień niepełnosprawności (umiarkowany). I tu się pytam, od czego?, lub od kogo zależy to że są takie rozbieżności w przyznawaniu stopni niepełnosprawności przez lekarzy orzeczników na komisjach ...

Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/23 23:34 #11 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Karta parkingowa
Nie wnikajac w zasadnosc takiej decyzji o przyznawaniu kart parkingowyc, chcialbym zwrocic tylko uwage, ze kryteria staja sie podobne do tych, ktore obowiazuja w wiekszosci EU.
Jako amputowanemu powyzej kolana (jednostronnie) nigdy nie przyslugiwala mi karta parkingowa.
Do otrzymania jej (w wiekszosci panstw EU) konieczna jest obustronnamputacja.

To jest podobnie jak z renta inwalidzka. Nie jestem kominiarzem, ani dekarzem. Moj zawod (sprzed wypadku) moge wykonywac nie majac nogi (lub obu nog). Dlatego nie przysluguje mi ZADNA renta inwalidzka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/23 22:48 #12 przez funiao1j
funiao1j odpowiedział w temacie: Karta parkingowa
Czytając o nowych kryteriach przyznawania karty trochę mnie to martwi,bo mimo to ze jestem po amputacji udowej mam trzecią grupę czyli lekki stopień niepełnosprawności a tym samym według komisji przyznającej nowe karty mogę się nie kwalifikować do jej otrzymania.A przyznać muszę trochę ułatwia życie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.176 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art