Forum

Poradniki do pobrania

Badania nad skutecznością walki z bólem fantomowym

Więcej
2014/09/01 13:17 #1 przez barwyumyslu
barwyumyslu odpowiedział w temacie: Badania nad skutecznością walki z bólem fantomowym
Witam

Również my prowadzimy badania w tym temacie.
W naszej metodzie nie ma znaczenia ani rodzaj bólu fantomowego, ani miejsce występowania, ani też jego przyczyna.
W większości przypadków bóle fantomowe dzięki tej technice znikają całkowicie i bezpowrotnie.

Wymagamy natomiast oświadczenia lekarza, że nie ma przeciwwskazań do zniwelowania danego bólu.
Kolejnym wymogiem jest niestety lokalizacja - przyjmujemy w Warszawie.
Jeśli jednak nie będziemy mieli dostatecznej ilości chętnych - będziemy również realizowali terapie przy okazji, gdy nasi terapeuci będą podróżować po Polsce.

Zgłoszenia do projektu badawczego przez stronę:
barwyumyslu.pl/?badania-statystyczne,83

Wszelkie pytania na: info@barwyumyslu.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/02/04 09:11 #2 przez jerzy6030
jerzy6030 odpowiedział w temacie: Badania nad skutecznością walki z bólem fantomowym
Witam
Jeśli jeszcze Panią interesują bóle fantomowe to posiadam wiedzę i doświadczenie. W 2010 amputowano mi prawą nogę na wysokości uda ze względu na tętniaka zatorującego umieszczonego pod kolanem. Z kolei w 2012 miałem reamputację kikuta ze względu na kostniaka kości udowej. Cały czas bóle fantomowe to moi codzienni towarzysze i podejmę się każdej kuracji aby się ich pozbyć. Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/01/10 10:05 #3 przez bolefantomowe
bolefantomowe odpowiedział w temacie: Badania nad skutecznością walki z bólem fantomowym
mam Pańskiego e-maila, gdy tylko dowiem się o terapii pomocnej w tymże przypadku, na pewno się odezwę :)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/11/23 15:35 - 2013/11/23 15:35 #4 przez bodzio2
bodzio2 odpowiedział w temacie: Badania nad skutecznością walki z bólem fantomowym
Napisałem, ale mój przypadek czyli (podwójna amputacja pourazowa kończyn dolnych), niestety nie kwalifikuje się do tych badań ...

Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem...
Ostatnia edycja: 2013/11/23 15:35 przez bodzio2.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/10/09 12:10 #5 przez bolefantomowe
bolefantomowe stworzył temat: Badania nad skutecznością walki z bólem fantomowym
Szanowni Państwo,
Jestem magistrantką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, od dwóch lat zajmuję się badaniami nad skutecznością metody Mirror Box z walką z bólem fantomowym. Do tej pory sprawdzałam jej skuteczność u osób po odjęciu z przyczyn naczyniowych ( stopa cukrzycowa, miażdżyca ) teraz poszukuję chętnych, którzy w wyniku wypadku utracili kończynę i cierpią z powodu bólu fantomowego ( w skrócie bólu, swędzenia, pieczenia itd. kończyny która został utracona ). Metoda nie jest inwazyjna, w żaden sposób nie jest też bolesna. Terapia polega na poświęceniu jej około 15-20 minut dziennie, co ważniejsze - bez wychodzenia z domu. Żeby Was bardziej zachęcić, mogę powiedzieć, że u osób które podjęły się terapii ból zmniejszył się o kilka punktów w skali 10 stopniowej ( tj. osoba określała siłę bólu fantomowego, który wyrywał ją w nocy ze snu na 8 pkt, a po 2 tygodniach terapii zgłaszała, że może już spokojnie przespać całą noc ). Oczywiście nie są pobierane żadne opłaty, badania przeprowadzam jedynie w celach naukowych. W celu uzyskania szczegółów zapraszam do kontaktu drogą mailową : bolefantomowe@gmail.com
Z poważaniem,
Adrianna K.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.290 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art