Forum

Poradniki do pobrania

Cisza na FORUM dlaczego?

Więcej
2012/12/18 13:08 #19 przez lidi
lidi odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?

"ania3111" napisał: Panie Piotrze bardzo dużo racji jest w Pana poście. I dziękuję, że Pan go napisał.
Mam nadzieję, że uda nam się wrócić do początkowego charakteru forum. Ale to już tylko kwestia Was, użytkowników forum. Bardzo proszę- piszcie do nas, administratorów, którzy użytkownicy nie są Waszy zdaniem zaiteresowani udzielaniem informacji tylko handlem na forum. Będziemy się z nimi kontaktowali indywidualnie.

Szanowna Aniu czyżbyś namawiała nas do donoszenia na innych forumowiczów? Jak to forum będzie wtedy wyglądało? Nie chciałabym pisać z osobami, które nie mają odwagi powiedzieć danej osobie wprost, że źle robi, a zamiast tego za plecami piszą do administratorów. Wtedy dopiero zrobiła by się cisza na forum.
Administratorką jesteś, znasz , a przynajmniej powinnaś znać regulamin forum więc się musisz pofatygować, poczytać posty i odpowiednio zareagować na nieregulaminowe wypowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/18 11:56 #20 przez ania3111
ania3111 odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?
I znowu masz rację. Niestety:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/18 11:30 #21 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?
odnośnie ebay tak zgadza sie , tylko spotkalem się z sytucją gdzie ktoś kupił na ebay wlaśnie i z ogromnym zarobkiem oferuje w polsce....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/18 11:20 #22 przez ania3111
ania3111 odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?
Panie Piotrze bardzo dużo racji jest w Pana poście. I dziękuję, że Pan go napisał.
Mam nadzieję, że uda nam się wrócić do początkowego charakteru forum. Ale to już tylko kwestia Was, użytkowników forum. Bardzo proszę- piszcie do nas, administratorów, którzy użytkownicy nie są Waszy zdaniem zaiteresowani udzielaniem informacji tylko handlem na forum. Będziemy się z nimi kontaktowali indywidualnie.
Chciałabym się także odnieść do produktów e-baya, bo jest to temat, który bardzo często powraca. Generanie części protez są tam sprzedawane przez osoby, które otrzymały protezy w pełni refundowane czyli one nic za nie nie płaciły tylko ubezpieczyciel. Czyli osoba, która tam sprzedaje kolano za 20 tys. zł chce te 20 tys. po prostu zarobić. Zarobić bez żadnej odpowiedzialności i gwarancji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/18 10:56 #23 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?
Witam, gdy rejestrowałem się na portalu AMPUTOWANI.PL to sądziłem ,że to portal na którym można się się dowiedzieć różnych ciekawych i potrzebnych dla nas amputowanych rzeczy. Uważalem i dalej tak uważam ,że jeśli ktoś chce pomóc czy doradzić to nie robi tego dla jakiegokolwiek zysku...tylko po prostu pomaga. Informacje udzielone na tym portalu okazały sie dla mnie cenne , bo nie musiałem biegać:) po urzędach czy instytucjach , wiedziałem co i jak po kolei. Niestety ostatnio ww portal stal się portalem ogłoszeniowo-reklamowym!!! Dziwna sprawa ktoś dołącza i od razu ma na sprzedaz kolano czy stopę ...handel to jest na allegro , ebay czy wiele innych portali , a tu niekoniecznie. Co niektórzy wyczuli dobry zarobek na ludzkiej niepełnosprawności . Może zacznijmy wszyscy handlować protezami , to znacznie ukróci samowolke protetyków . Firmy protetyczne już są tak bezczelne , że jak masz refundację niewykorzystaną to ci za najmniejsza regulacje policza tyle co daje pfron i pcpr razem. Wiem bo to przerabiam aktualnie. Czy ja bym chciał całą protezę czy sam lej to i tak 7 tys!!! :-D bo cytuję...TO I TAK NIE PANA PIENIĄDZE... a właśnie że moje , ja płacę podatki jak każdy, Kolano kompletne c-leg z roku 2011 w tej chwili na ebay USA kosztuje 22 tys , w polsce 100 tys !!! ja wiem że to używane ale taka różnica??? Szkoda że nie kończyłem technikum ortopedycznego , tylko mechaniczne :lol: na pewno u mnie marże byłyby duzo nizsze niz u konkurencji, bo największym wyzwaniem jest lej...reszta jest do zlożenia samodzielnego , potrzebne ze 4 klucze imbusowe :-P
pozdrawiam ,Piotr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/02/18 10:38 #24 przez bodzio2
bodzio2 odpowiedział w temacie: Re: Cisza na FORUM dlaczego?
Tak masz rację czasem, ktoś wymienia element protezy na inny bardziej (wypaśiony) i zostaje mu stary element, który także spełnia techniczne wymagania oraz jest w pełni sprawny, a niektóre osoby nie stać na droższe elementy, i dlatego mają możliwość zakupu używanej częśći ale w pełni sprawnej. Napewno już wiele osób skorzystało z takiej oferty, trzeba sobie w każdy możliwy sposób pomagać. :->

Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.317 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art