Poradniki do pobrania

proteza.com

Więcej
2014/08/04 11:51 #1 przez Staszek88
Staszek88 odpowiedział w temacie: proteza.com
Witam was.

Jestem pacjentem nie ,,klientem" u Pana Leszka od 3 lat. Pan Leszek wykonał mi protezę po wyłuszczeniu w stawie biodrowym. Bo jestem po hemipelwektomi, dlatego że jest to najbardziej rzadka i najbardziej radykalna amputacja dotycząca odjęcia całej kończyny dolnej to i protezowanie takie nie jest łatwe. Swoją przygodę z protezowaniem rozpocząłem od pewniej instytucji w stolicy, ale z czasem zdobywania doświadczenia protezowego wiedziałem, czego oczekuję od protezy i protetyka, niestety zakład, którym się protezowałem nie szedł z duchem czasu i wymagań pacjenta (tzn. reprezentował starą szkołę, ,,to, co było kiedyś jest dobre, i niemożna tego zmieniać”), a że jestem bardzo aktywną osobą, chodziłem już po roku bez kul, więc potrzebowałem czegoś innego.
Tak to spotkałem Pan Leszka, który wykonał mi najpierw protezę testową w raz z nowym koszem, w którym wykorzystaliśmy nową metodę tzn., kosza otwartego.
Po przetestowaniu kilku różnych elementów protezy, od mechanicznych po elektroniczne, wybraliśmy odpowiednie elementy dla mnie,
U konkurencji nie mogłem spotkać takiego czegoś, że użyczają mi na dłuższy okres kolana, stawy biodrowe abym mógł się do niego przekonać. Ponieważ przesiadając się podzespołów mechanicznych na hydrauliczno-elektryczne trzeba wyrobić sobie nową metodę poruszania się. Zdarza się, więc że nie u wszystkich niektóre elementy zdadzą egzamin
Zanim podejmie się decyzję o zrobieniu docelowej protezy wszystkie warunki finansowe i techniczne są gruntownie omawiane. I pacjent jest świadomy i pewny, co dostanie, za jakie pieniądze i w jaki sposób są określone warunki serwisowe i pogwarancyjne.
Więc szczerzę polecam zakład protezowy w Limanowej, jeśli macie jakieś pytania, co do kosza biodrowego to piszcie na karp8881@wp.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/10/15 10:15 #2 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: proteza.com
Pan Leszek kuty na cztery nogi...wie jak pacjenta "zaopatrzyć" w protezę:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/10/15 08:37 #3 przez cycuss
cycuss odpowiedział w temacie: proteza.com
witam

może jest dobry skoro robił cztery protezy w ciągu 5 lat

tylko czemu tak dużo w tak krótkim czasie ?

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/10/14 10:30 #4 przez hala124
hala124 odpowiedział w temacie: proteza.com
Protezuje się u Pana Leszka już prawie pięć lat. Jestem jedną z aktywniejszych pacjentek Pana Leszka. Jeżeli chodzi o protezy podudzia to jest super fachowcem (mam amputacje podudzia). Tani w porównaniu do konkurencji, gdzie zaproponowali mi prawie dwa razy tyle i masę bajerów niepotrzebnych do bardzo aktywnego użytkowania protez. Aktualnie zrobiłam już u niego 4 protezy i nie mam jemu nic do zarzucenia. Zanim podejmie się decyzje spisuje się kwoty robocizny części każda ze stron podpisuje i nie ma kosztów dodatkowych i niedomówień jak w innych miejscach.

Pozdrawiam :)
W razie pytań: Hala124@onet.eu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/09/14 10:41 #5 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: proteza.com
ja tam zrobilem swoją proteze w ortezis i jestem zadowolony , niska cena , dobra jakośc wykonania:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/08/18 19:25 #6 przez hala124
hala124 odpowiedział w temacie: Re: proteza.com
hm... a co ma moja młodość do umiejętności protetyka ;P :P :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.160 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art