Poradniki do pobrania

proteza.com

Więcej
2010/06/27 10:26 #13 przez strasznieobciety
strasznieobciety odpowiedział w temacie: Re: proteza.com
leszek kloszewski , moze i tam dobry kto to wie ....raczej wiedziec bedzie ten ktory za wizyte slono zaplaci..........ja tam nie mam reki i nogi bo mnie ucieli dawno temu i z tego calego interesu to mnie teraz tylko fantomy pozostaly.........chodze na otto bock/u na najtanszej i najprostrzej protezie juz 11 lat , na reke mnie nie stac a najlepszym protetykiem jest michael kunert z koralowej ottobock..........i tyle.......

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/05 21:18 #14 przez danloss
danloss odpowiedział w temacie: Re: proteza.com
Robiłem u Pana Kłoszewskiego protezę i jestem zadowolony. Mój przypadek to hemipelvictomia, czyli amputacja całej nogi. Jak byłem w zakładzie ort. w Lublinie to rozłożyli ręce wiec szukałem w internecie i trafiłem na proteza.com. Udało się zrobić protezę za relatywnie niską cenę. Nie zgadzam się z Martą, uważam, że to człowiek b. uczciwy i można się z nim dogadać. Co ważne, nie traktuje pacjentów jak klientów, myślę, że podchodzi b. poważnie do każdej osoby. W moim przypadku bardzo przejrzyście wyjaśniał od początku kwestie finansowe, nie było żadnych problemów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/02 19:07 #15 przez Marta
Marta odpowiedział w temacie: Re: proteza.com
Ja robiłam u niego lej MAS. Zapłaciłam bardzo dużo pieniędzy (a myślałam, że Otto Bock jest drogi...) i nie jestem zadowolona. Lej jest niedopasowany i nie pomagają żadne poprawki (robione zawsze na odległość). Ogólnie człowiek ten bardzo czaruje, ale co do jego umiejętności to nie jestem w ogóle przekonana. Na pewno już nigdy nie skorzystam z jego usług. Niedawno poznałam osobę, która również robiła u niego lej MAS i wynik był ten sam co u mnie - negatywny. Proponuję więc się dobrze nad tym zastanowić!!! A jeśli jednak się zdecydujesz to proponuję spisać dokładną umowę przed wpłatą pieniędzy, żeby w razie czego móc dochodzić swoich praw (ja niestety takiej umowy z w/w panem nie spisałam).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/05/30 12:23 #16 przez marcjanbeata
marcjanbeata stworzył temat: proteza.com
Witam ,mam pytanie czy ktoś protezował się u Pana Leszka Kłoszewskiego z proteza.com
może ktoś się wypowiedzieć na jego temat ??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.366 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art