Forum

Poradniki do pobrania

Poszukuję dobrej protezowni w okolicach Warszawy

Więcej
2017/01/04 09:28 #7 przez martin
martin odpowiedział w temacie: Poszukuję dobrej protezowni w okolicach Warszawy
Otto Bock Warszawa - ul. Szaserów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2017/01/02 16:56 #8 przez David87
David87 odpowiedział w temacie: Poszukuję dobrej protezowni w okolicach Warszawy
Ja odradzam każdemu MarkProtetik. Robili dla mnie protezę podudzia prawego. Lej próbny 3 przymiarki 7 poprawek efekt taki że kolano miałem starte do krwi. W końcu gdy powiedziałem że idę do rzecznika praw pacjenta zrobili mi lej ostateczny za darmo bez zaworu odprowadzajacego powietrze. Wszystkie elementy miały być orto bocka a jedynie liner sylikonowy okazał się linerem otto bocka. Na marginesie w tamtym czasie (2013) w otto bocku kosztował 1345 zł w MarkProtetik sprzedali mi go za 1700. Ja odradi wiem że sam tam nigdy więcej nie pójdę. Zero profesjonalizmu i zero klasy ze strony firmy. W marcu planuje wymienić protezę z lejem. Idę do Otto bocka w Poznaniu. Boję się bo też różne opinie słyszałem ale pewność mam co do części i gwarancję na nie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/07/16 07:24 #9 przez marcco75
marcco75 odpowiedział w temacie: Re: Poszukuję dobrej protezowni w okolicach Warszawy
Ja takze mogę polecić Markprotetik z Konstancina. Firma znam ich od prawie 20l czyli od samego poczatku istnienia, poczatkowo sie rozwijali i nie mieli odpowiedniej bazy ale od kilka lat firma jest jedną z czołowych firm, wiec polecam. Pozatym ceny są w miare dobre, szukalem u innych dostawców i ceny byly od ok 30%-100% drozsze, wiec przy takich kwotach ogolnych protezy wydatek dosc znaczny a roznica w fachowosci zadna:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/18 18:42 #10 przez rober
rober odpowiedział w temacie: Re: Poszukuję dobrej protezowni w okolicach Warszawy
Również mogę polecić Markprotetik z Konstancina. Jestem u nich 5 lat i nigdy się nie zawiodłem na nich.

Pozdrawiam Robert

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/14 20:34 #11 przez Comatusapiens
Comatusapiens odpowiedział w temacie: Re: Poszukuję dobrej protezowni w okolicach Warszawy
Osobiście mogę polecić pracownię ortopedyczną Mark Protetik. Fachowy personel, życzliwa i bardzo rzetelna obsługa, a w dodatku są dobrze zorientowani w kwestiach wniosków, NFZetu, CPRów oraz programu Aktywny Samorząd :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/14 18:25 #12 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Poszukuję dobrej protezowni w okolicach Warszawy
no mam :)) zadzwoń do mnie ..513463088,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.313 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art